Hakkımızda

 

Çok Medya, piyasa ihtiyaçları doğrultusunda, 15 yıllık bilgi birikimi,  müşteri portföyü ve deneyimlerini birleştiren iki arkadaşın 2007 yılında başkent Ankara’da kurduğu, Açık Hava Reklam Satış, Pazarlama ve Medya Planlama Şirketidir.

Çok Medya olarak; Ankara’nın yanı sıra İstanbul, İzmir, Konya, Antalya, Edirne, Denizli, Adana, Diyarbakır, gibi toplamda 65 ilde Açık Hava Reklamcılığı, Ticari Araç Giydirme  (Otobüs, Minibüs, Taksi) (Kuleboard-Bilboard-Megalight-CLP-Raket-Metro-AVM) alanında faaliyet gösterirken, Ankara’da bulunan fabrikamızda, Dijital (Branda-Folyo-Kanvas-Duvar Kağıdı vs) Baskı, Işıklı-Işıksız Tabela-Totem İmalatı, uygulamaları, görsel ve işitsel reklam alanları da (Radyo-Tv-Sinema-Dergi vs) dahil olmak üzere, reklam sektörünün birçok alanında çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Aynı zamanda, Marka Yönetiminden, Medya Planlama ve Satın alma hizmetlerine Kreatif-Prodüksiyon hizmetlerinden, Grafik Tasarım ve 3D modellemeye kadar birçok faaliyet ve hizmeti, bünyemizdeki dijital çağa ayak uydurabilen ve güncel kalmayı seven ekibimiz ve sektörün gereklerine uygun son sistem dijital makine parkurumuzla gerçekleştirmekteyiz.

Çok Medya kurulduğu günden beri, sektörde bulunduğu alanlar başta olmak üzere tüm mecraların, müşterilerine ‘’Uygun mecra’’ ve ‘’ Etkin geri dönüşüm’’ ilkelerinden ödün vermeden, medya planlamaya yeni bir boyut kazandırarak tasarım, üretim ve uygulama çalışmaları ile firmalara çözüm ortaklığı yapmaktadır.

Ulusal, Yerel ve Kobi, Turkcell, Vodafone, Türk Telekom, Türkiye İş Bankası, Yapı Kredi Bankası, Halkbank, Denizbank, Gitti Gidiyor, Pegasus ve daha birçok marka ile çalışmaktayız. Birlikte çalışmak dileğiyle.

BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates